logo

Анонс: “Голиаф”

Цієї зими незалежний театр “Мізантроп” спільно з TELEPORT360 презентують прем’єру вистави “ГОЛІАФ”, яка стане першою в Україні постановкою на основі коміксу — графічного роману всесвітньо відомого ілюстратора Тома Голда.

Це буде незвична з точки зору форми вистава: замість сцени — справжній басейн, де протягом всієї дії існуватимуть актори на відстані витягнутої руки від глядача.

 

 

Зміст історії публіка розумітиме завдяки спеціальним технологіям, — проекція тексту на воду стане відсилкою до справжнього коміксу, де всі думки і репліки героїв з’являються у вигляді баблів — текстовиx xмаринок. Таку ідею абсолютно точно оцінять не тільки дорослі прихильники візуальної та аудіальної досконалості, а і справжні поціновувачі коміксів — підлітки та діти.

 

 

Вистава стане першою постановкою театру “Мізантроп”, на яку можна і потрібно приходити всією родиною (10+). 

Цей інтелектуально-естетський театральний досвід стане крутою альтернативою багаточисленним “ялинкам”, де замість одноманітної мішури та застарілих розважальних прийомів вам і вашим дітям запропонують філософський сценічний атракціон, під час якого дорослі зможуть переосмислити відомий міф про Голіафа, а діти зрозуміють, що театр — це не “Old school”, і що він може бути сучасним і цікавим.

Увага: для захисту від бризок всі глядачі отримають на вході дощовики.

Премєрні покази: 22-23 грудня, 29-30 грудня, 1-10.01

 

 

Тривалість вистави – 60 хв.

 

 

Вікове обмеження — 10+

Місце зустрічі : TELEPORT360 (ВДНГ)

 

 

Квитки за посиланням:  https://concert.ua/ru/events/goliaf