logo

Історія народження Святого Миколая у Львові

Ореста Компанець, власниця Kavalier Boutique Hotel, відкрила на території готелю Головну Резиденцію Святого Миколая. І тепер усі львів’яни і гості міста мають чарівну традицію напередодні свят відвідати лісовий будиночок, зустрітися з найвідомішим українським чудотворцем і загадати бажання. Як народилася новітня легенда у Львові читайте в ексклюзивному інтерв’ю Орести для #MilkTalks. 

Ореста, розкажіть про ваші спогади з дитинства. Як святкували День святого Миколая у вашій родині?

 

 

Я сама родом зі Львова, тому свято Миколая пам’ятаю з дитинства. Хоч в часи мого дитинства ще був і Дід Мороз, але Миколая святкували по справжньому з подарунками та відправою у церкві, а Дід Мороз скоріш був, як аніматор на Новий рік. Я щороку отримувала подарунок в ніч з 18-го на 19-те грудня, чому була неймовірно рада, адже це значило, що я була чемною дитиною.

Як з’явилася ідея створити Святого Миколая у Львові?

 

 

Ставши дорослою, я багато почала мандрувати світом. Одного разу я взяла доньку у Фінляндію у резиденцію Єлоу Пуккі. Доньці неймовірно сподобалось в гостях у святого і я задумалась, а чому наш українській добродій, святий, покровитель моряків та всіх хто подорожує затримується лише на один день в Україні, а далі мандрує світом? Скільки би наших діток могло до нього сходити у гості, поспілкуватись, отримати подарунки і неймовірне відчуття казки, свята? 

Чи довго шукали кандидата на цю відповідальну роль?

 

Все сталось само собою — я його знайшла у нас в Україні, він був весь час поруч.

Розкажіть про вашого сучасного героя. Він багато подорожує, активно веде Instagram-акаунт і YouTube — канал.

 

Він неймовірно добрий, багато мандрує, у нього є свої діти. Все зійшлось! Залишилось тільки обговорити мій задум — створити Головну офіційну резиденцію святого Миколая у Львові,  у нас поруч з Kavalier Boutique Hotel.

ОРЕСТА КОМПАНЕЦЬ ТА СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Він не міг не погодитись на мою пропозицію, адже він хотів того що і я — мандрувати світом, творити казку для дітей, робити їх очі щасливими!  Ми багато подорожували разом з метою відвідати дітей у різних куточках світу, щоб розповісти про Україну,  її традиції, та завжди дарували подарунки. Подорожі можна подивитись на фейсбуці — Св. Миколай , в інстаграмi- @st.nicolas_ukraine, а також на сайті готелю  kavalier.com.ua

Скільки років існує резиденція Святого Миколая на території Kavalier Boutique Hotel?

 

 

Резиденція Cвятого Миколая у Львові працює вже четвертий рік. У львівському парку “Знесіння”, що на вул. Старознесенській, 70. У лісі розташовано казковий будиночок в якому живе та приймає дітей і дорослих святий з помічниками – ельфами.

 

Який режим роботи в резиденції, і чи всі можуть потрапити на прийом до Святого Миколая?

 

 

З 4 до 20 грудня можна завітати у гості до Миколая. Кожен відвідувач (не залежно від віку) буде прийнятий,  але тільки чемні отримають подарунки.

Що зазвичай просять діти у Святого Миколая? Розкажіть надихаючу історію.

 

 

Діти просять як матеріальні подарунки так і миру, добра у світі. Було багато листів, прохань. Деякі особливо мені запам’ятались — одна дівчинка з дитячого будинку у листі просила шапочку та рукавички, а хлопчик, що прийшов до святого – просив, щоб його тато повернувся живим з війни. І таких дитячих бажань дуже багато.

 

Чим плануєте дивувати в цьому році?

 

 

В цьому році плануємо змонтувати фільм про Індію та презентувати нашим глядачам, тому, що саме з Індії наш Миколай приїхав у цьому році у Львів з масою нових вражень та розповідей.

 

Які у вас мрії  та плани з розвитку цієї зимової казки в Kavalier Boutique Hotel та популяризації Святого Миколая зокрема?

 

 

МоЇ мріЇ — зробити Головну офіційну Резиденцію з України відомою у світі, щоб діти знали про Миколая та вірили в чудеса, щоб їх бажання збувались, бо у них вони щирі, добрі та справжні!

Готель:  kavalier.com.ua
Instagram: @st.nicolas_ukraine
Facebook: Св. Миколай
YouTube: Kavalier Boutique Hotel